Helista meile +372 5021033

Siseruumide logistika
automatiseerimine isesõitva roboti abil

Mitmed firmad tahavad automatiseerida oma tooraine ja valmistoodangu siseruumide logistikat, kus

transportimise töid teevad robotid ja inimestele vabaneb aega teha olulisemaid ja abstraktsemaid ülesandeid

Kas on üldse teostatav

Kust alustada

Kui palju maksab

woman-in-warehouse-preparing-goods-for-dispatch

Arvesse võttes seda infot, mida oleme oma klientide juures näinud ja saanud, pakume lahenduseks tooraine ja valmistoodangu transportimist MiR robititega - näiteks MiR 200 isesõitva roboti lahendusega, mis on piisava võimsusega ja suudab vedada valmis toodanguga käru

Kas on üldse teostatav?

Selleks, et veenduda, kuidas MiR robotiga liikumine ja kogu töövoog läheb tööle, luuakse teie keskkonna ja tööprotsesside simulatsioon 3D's, kus on kujundatud teie ruumid, seadmed, materjalid ja inimeste/robotite liikumine.

Model-a-Mobile-Robot-Hero-Image-A-400x280

Kust alustada?

Alusplaan koos seadmetega simulatsiooni tarbeks

Meie teenusega kiiremaks tutvumiseks saame alustada olemasoleva tootmise protsessi 3D simulatsiooni loomisest, kus asendame manuaalse transportimise lõigu isesõitva robotiga, kus see teeb samu tegevusi, mida praegu teeb inimene.

Tulemusena

Selle tulemusena saate endale liikuva, dünaamilise 3d mudeli tulevasest lahendusest, statistilised andmed toodangu transportimise protsessist, täpse info vajaminevatest robotite arvust, ehk saate vettpidava investeeringu suuruse kalkulatsiooni.

Videod

Samuti anname teile ka videod protsessist, mis on filmitud erinevatest vaatenurkadest. Tavaliselt neid kasutatakse lahenduse tutvustamiseks erinevatele huvigruppidele.

Eelpool kirjeldatud tegevuseks on meil vaja ruumide alusplaane koos teie olemasolevate seadmetega (2d ja kui on midagi olemas 3d, siis sellest on ka väga palju abi), tootmise numbreid, toodangu mõõtmeid ja kaalusid.

Telli ühe tööprotsessi simulatsiooni tutvumishinnaga

Ühe esmase tööprotsessi simulatsiooni loomine MiR'i isesõitvate robotite baasil tutvumishinnaks on 1500€+km ja teostamise aeg 2 nädala jooksul.

Sharing is caring!

Русский

shares